سبد خرید - 0 ریال

کتاب “وزیری امیر حسنک” نوشته محمود دولت آبادی که توسط انتشارات فیروزی به چاپ دوم رسیده است در ۳ماه ابتدایی سال ۹۴، عنوان یکی از پرفروش ترین های کتاب فروشی های تهران را کسب کرده است.

به گزارش ایلنا در اولین هفته کاری فروردین ماه، کتاب «جزء از کل» نوشته‌ی استیو تولز با ترجمه‌ی پیمان خاکسار تقریبا رتبه‌ی اول فروش در بسیاری کتابفروشی‌ها را قبضه کرده بود. البته کتاب‌هایی مثل «بی‌شعوری»، «اتفاق» و «پیرمرد صدساله‌ای که از پنجره فرار کرد و ناپدید شد» هم با استمرار درخواست کتاب‌خوانان برای دریافت آن‌ها، همچنان یکی از محبوب‌ترین کتاب‌های بازار ماند و  در لیست کتاب‌های پرفروش تعدادی از کتابفروشی‌های شهر دیده می‌شد.

غیر از کتاب «جزء از کل» که با اختلاف فاحشی نسبت یه دیگر کتاب‌ها مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت، مجموعه شعر «پذیرفتن» گروس عبدالملکیان و «وزیری امیر حسنک» محمود دولت‌آبادی هم مورد توجه خوانندگان واقع شدند.

همچنین در هفته ی پایانی اردیبهشت نیز کتاب «یوزپلنگانی که با من دویده‌اند» نوشته‌ی بیِژن نجدی بعد از گذشت چندین سال از چاپ اول، مجدد در لیست کتاب‌های پرفروش ایستاد و با چاپ بیست‌و یکم؛ میزان استقبال خوبی در برخی کتابفروشی‌ها از آن خود کرد. البته کتاب‌هایی مثل «ته خیار»، «وزیری امیر حسنک» و «بیشعوری» هم همچنان با درخواست تعداد قابل توجهی از کتاب‌خوانان، جایگاه خود را به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین کتاب‌های بازار حفظ کردند و در لیست کتاب‌های پرفروش تعدادی از کتابفروشی‌های تهران دیده می‌شدند.

در سومین هفته ی خرداد ۹۴ هم کتاب «صد سال تنهایی» اثر گابریل گارسیا مارکز که از سری کتاب‌های تازه منتشر شده انتشاران امیرکبیر است، در صدر فهرست پرفروش‌های این فروشگاه قرار گرفته است؛ همچنین «کوری» ژوزه ساراماگورده دوم را به خود اختصاص داده و سه کتاب «بیگانه» نوشته آلبر کامو، «وزیری امیر حسنک» نوشته محمود دولت آبادی و «آشنایی با صادق هدایت» م. ف. فرزانه،  در رده‌های  بعدی قرار گرفته‌اند.

ارسال یک دیدگاه


9 + دو =

امکان ارسال از طریق پست پیشتاز و سفارشی